Výběr dle značky

Akce

Novinky

Prohlédnuté produkty

Čistič elektrokontaktů

70102.055

WEICON

Skladem

Čistění a odmaštění elektrotechnických součástí.

Více informací

295 Kč bez DPH

357 Kč s DPH

Více informací

Použití:

Čistič elektrokontaktů se používá pro rychlé a účinné čistění a odmaštění znečistěných nebo zkorodovaných kontaktů.Tato speciální receptura s vysokou čistotou rozpouštědla odstraňuje zoxidované a sírou znečistěné vrstvy, zbytky spalování,stejně tak i pryskyřicí či sazemi znečistěné elektrotechnické nebo mechanické díly jako měřící přístroje, nářadí, váhy,vypínače, senzory atd. 

Čistič elektrokontaktů snižuje ztrátu a zvyšuje vodivost elektrického napětí. Nečistoty,které často způsobují bludný proud jsou tak odstraněny. 

Svým nízkým povrchovým třením a viskozitou penetruje Čistič elektro-kontaktů hluboko do nejjemnějších trhlin a kanálků kde účinně působí přímo v bodě znečistění. 

Vlastnosti:

Čistič elektrokontaktů je neutrální vůči kovům,plastům,elasto-merům,také lakům a nátěrům. Na citlivé povrchy je nutno otestovat  kompatibilitu.

Aplikace:

Čistění a odmaštění elektrotechnických a mechanických dílů jako např.:elektrické zařízení, měřící přístroje, váhy, nářadí, vypínače             senzory  a jiné. Také ideální pro veškeré elektrické spoje, kontakty, relé, přístrojové a rozvodové desky. 

Ke stažení

26 dalších produktů ve stejné kategorii: