Výběr dle značky

Akce

Novinky

 • Prodloužení pro WPS 1500
  Prodloužení pro WPS 1500

  Plastový nástavec 30 cm s tryskou Ø 0,8 mm.

  245 Kč bez DPH

  296 Kč s DPH

 • Lock AN 302-80 50 ml
  Lock AN 302-80 50 ml

  Těsnění trubkových a hrubých závitů pro pasivní materiály. vyšší...

  830 Kč bez DPH

  1 004 Kč s DPH

 • Citrusový čistič 10 l
  Citrusový čistič 10 l

  Citrusový čistič dobře penetruje,čistí silně a šetrně a není korozivní....

  4 200 Kč bez DPH

  5 082 Kč s DPH

Značky Počet značek: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
 • WEICON

  WEICON je program chemotechnických produktů a technického speciálního nářadí pro strojírenství, automotive, energetiku,...

  Pod značkou WEICON od stejnojmenného výrobce z Westfálské metropole Münstru jsou již od roku 1947 distribuovány výrobky vyznačující se kvalitou, příznivou cenou a svou univerzálností.

  WEICON se stal díky svým znalostem, dloholeté specializaci a neustálému inovování celé své rodiny vyráběných produktů, stabilním partnerem těch nejnáročnějších zákazníků již v 70 zemích celého světa.

  Motto firmy WEICON "Kvalita za příznivé ceny" je synonymem pro všechny produkty z produkce této celosvětově uznávané značky.

 • STAHLWILLE

  STAHLWILLE - 130 letá tradice německého výrobce vysoce kvalitního profesionálního ručního nářadí.

  V katalogu STAHLWILLE lze nalézt okolo 4500 položek. Jedná se o komplexní nabídku všech typů ručního montážního nářadí té nejvyšší kvalitativní úrovně. STAHLWILLE - nářadí pro použití v kosmonautice, letectvíprůmyslu a autoopravárenství. Nářadí lze dodat v přehledných modulech v pěnových prolisech, ABS plastu, kufrech nebo po jednom kusu ve všech metrických a palcových rozměrech.

  Dle přání zákazníka sestavíme ve spolupráci s výrobcem individuálni sady nářadí dle vlastníhovýběru, uložené v pěnových prolisech ve vozících, kufrech ap.

  Informace o račnách značky STAHLWILLE naleznete na stránkách www.racny.cz.

  Katalogy ke  stažení:            

  katalog_letectvi1.jpgkatalog_letectvi2.jpgnaradi_kufr_letectvi.jpg
  Katalog letectví 1Katalog letectví 2Kufr pro letectví 

  Počet produktů: 0

 • BAHCO

  Ruční nářadí značky BAHCO je synonymem pro kvalitu zaměřenou pro profesionální uživatele nebo zapálené kutily. Veškerý sortiment je vyráběn ve vlastních většinou evropských závodech firmy SNA Europe, která je majitelem značky BAHCO.

  Informace o račnách značky BAHCO můžete najít na adrese www.racny.cz.

  Ke stažení:

   AKCE BAHCO 2020 pro průmysl 

  automotive_2019.jpg

  AUTOMOTIVE 2019

  sroubovaky_bahco.jpg

  Katalog šroubováky Bahco

  BAHCO MOMENTOVÉ NÁŘADÍ

  pilové pásy

  BAHCO PILOVÉ PÁSY

 • NICRO

  Průmyslová chemie značky Nicro nabízí speciální produkty vysoké kvality pro veškerá odvětví průmyslu.
  Nicro se vyrábí ve Švýcarsku. Sprejová balení jsou plněna výtlačným plynem CO2. Takto plněné spreje se také vyznačují vyšší protipožární bezpečnosti.

 • SnapOn

  Snap-on je značka profesionálního amerického nářadí. Snap-on je synonymem kvality, promyšleného ergonomického designu, dokonalých materiálů i jejich precizního opracování s praktickou povrchovou úpravou a to již téměř 100 let.

  Informace o račnách značky Snap-on naleznete na stránkách www.racny.cz.

  Více informací o nářadí snap-on naleznete na stránkách www.snapon.cz

  Aktuální katalog:  

  snapon.JPG
  Snap-on INDUSTRIAL  

  Snap-on Momentové klíče

 • V-COIL

  V-COIL je obchodní značkou německé firmy VÖLKEL se zaměřením na výrobu sad na opravu poškozených a opotřebených závitů. Sady V-COIL lze také  použít na vyztužení závitů pro materiály s nízkou pevností ve střihu (např. hliníkové a hořčíkové slitiny) nebo při obnově použitých dílů. Díky  V-COIL se vytvoří přesný a pevný závit a dosáhne se úspory nákladů a času. Dodáváme sady nebo i jednotlivé komponenty.

  Aktualní katalog V-COIL:

 • Dreumex

  Již více než 40 let je společnost DREUMEX významným výrobcem čisticích a pečujících prostředků na ruce a jedním z předních evropských dodavatelů v této oblasti.

 • CARLTSO

  Více než 50 let zkušeností švýcarského výrobce v oblasti bezpečnostních nástrojů. Od roku 1956 Carltsoe Safety Tools  je známý jako nejspolehlivější značka pro nejiskřící, nemagnetické ručního nářadí.
  Carltsoe Safety Tools je držitelem certifikátu ISO 9001. Navíc každý
  nástroj je kontrolována a testována před opuštěním továrny.Nářadí je vyráběno ve provrdeních speciálních slitin: hliník + bronz, nebo berylium + měď. 

  Aktualní katalog:

  Katalog Carltso

  Počet produktů: 0

 • www.VCELARNA.cz

  Med z www.vcelarna.cz

  Pochází z rodinné včelí farmy v Beskydech. Chováme vitální včelstva umístěná v klidném prostředí lesů, luk a zahrad. Veškerou práci ve včelstvech provádíme v klidu, pohodě a s láskou. Med z www.vcelarna.cz je výhradně přírodní produkt z Beskyd, bez příměsí invertních sirupů, řepného cukru a medů z EU a mimo EU. Neobsahuje umělá barviva, konzervanty,antibiotika, neprošel vysokotlakou filtrací a neředili jsme ho vodou. Pro vytáčení medu používáme medomet a další zařízení, které je vyrobeno z nerezové potravinářské oceli. Med skladujeme v nádobách z nerezové potravinářské oceli nebo potravinářského plastu. Med plníme do nových sklenic, které vymyjeme a přidáme nové víčko.

  Pro zasílání novinek od tohoto výrobce klikněte zde.

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek