Výběr dle značky

Akce

 • Odrezovač
  Odrezovač

  Odstraňovač rzi a základní nátěr v...

  403 Kč 424 Kč

Novinky

Prohlédnuté produkty

AT 44 sprej s teflonem

70102.023

WEICON

Skladem

Univerzální sprej s teflonem - AT 44 nabízí široké průmyslové i dílenské využití. Díky své speciální vlastnosti ( velmi nízká hodnota součinitele tření v důsledku vysokého obsahu teflonu ) a vynikající schopnosti zatékání je možno tento výrobek využít jak pro ochranu proti korozi, tak i pro čištění, odpuzování vody, mazání a konzervaci. Odolává veškerým povětrnostním vlivům a nalézá takto téměř neomezené využití v autoopravnách, v lodní dopravě, elektrotechnice, ze..

Více informací

335 Kč bez DPH

405 Kč s DPH

Parametry

Teplotní odolnostod -50°C do +210°C

Více informací

 

Univerzální sprej s teflonem - AT 44 nabízí široké průmyslové i dílenské využití. Díky své speciální vlastnosti ( velmi nízká hodnota součinitele tření v důsledku vysokého obsahu teflonu ) a vynikající schopnosti zatékání je možno tento výrobek využít jak pro ochranu proti korozi, tak i pro čištění, odpuzování vody, mazání a konzervaci. Odolává veškerým povětrnostním vlivům a nalézá takto téměř neomezené využití v autoopravnách, v lodní dopravě, elektrotechnice, zemědělství, domácností a v dílnách kutilů.

  

Oblasti použití: 

 •   uvolňuje zapečené šroubové spoje, čepy, armatury a ventily, proniká rzí a rozpouští ji,         odpuzuje vlhkost z elektrických kontaktů, zabraňuje povrchovým svodům a usnadňuje startování zvlhlých motorů
 •   odstraňuje skřípání a vrzání závěsů, vodících dílů, ložisek a všech druhů kloubů a spojek
 •   čistí znečištěné kovové povrchy a zanechává trvanlivý tenký film, který nemaže, nelepí a nepřitahuje prach
 •   chrání a ošetřuje veškeré nástroje, stroje, přesné elektrické a mechanické přístroje a pomáhá je udržovat ve funkčním stavu.

 

 Vlastnosti: 

Tento vysoce hodnotný produkt pro péči a ošetření je výsledkem nového technologického výzkumu a vývoje. Bezsilikonové organické látky ve speciálním složení s teflonem ( PTFE ) tvoří všestranné působení tohoto produktu. Vyznačuje se extrémně nízkým třením a vynikajícími vlastnostmi všude vniknout a je velkým přínosem.

Ke stažení

24 dalších produktů ve stejné kategorii:

Související produkty