Výběr dle značky

Akce

Novinky

Prohlédnuté produkty

Dílenský čistič 5l

70103.008

WEICON

Skladem

Dílenský čistič čistí a odmašťuje veškeré kovy, plasty, gumu, Sklo, keramiku a dřevo. Efektivně odstraňuje tuky, oleje, ryskyřice, saze, vosk, nikotin, zbytky hmyzu, asfalt a dehet. Dílenský čistič neobsahuje rozpouštědla, fosfáty, je kompatibilní s olejovými separátory (ÖNORM B5105) a biologicky odbouratelný dle nařízení a vyhlášek EU. 

Více informací

1 794 Kč bez DPH

2 171 Kč s DPH

-116 Kč

2 287 Kč s DPH

Více informací

Dílenský čistič čistí a odmašťuje veškeré kovy, plasty, gumu, Sklo, keramiku a dřevo. Efektivně odstraňuje tuky, oleje, ryskyřice, saze, vosk, nikotin, zbytky hmyzu, asfalt a dehet. Dílenský čistič neobsahuje rozpouštědla, fosfáty, je kompatibilní s olejovými separátory (ÖNORM B5105) a biologicky odbouratelný dle nařízení a vyhlášek EU. Dílenský čistič je vysoce koncentrovaný a může být zředěn vodou v poměru až 1:40 (max.).

 Oblast použití:

  •          všechny druhy strojů a nářadí
  •          dílenská výbava (např. pracovní stoly, regály, shrnovací dveře a vrata, průmyslové podlahy atd.)
  •          vozidla (např. olejové vany, kryty ventilů, startéry, dynama).                                                                                                                                                         

 Dílenský čistič obsahuje vybrané nízkopěnivé tenzidy a lze jej využít i ve vysokotlakých čističích, zařízeních k čištění dílů (mycích stolech) a v rozprašovacích systémech (např. Rozprašovací pumpa WPS 1500*) pro manuální čištění.  Speciální obsah zajišťuje dočasnou korozní ochranu.

Ke stažení

29 dalších produktů ve stejné kategorii:

Související produkty