Výběr dle značky

Akce

Novinky

Prohlédnuté produkty

Lock AN 302-75 50ml

70109.041

WEICON

do 3 dní

Vysoká pevnost, těžce demontovatelné.

WEICON LOCK trubkové a závitové těsnění zabraňuje úniku plynných a kapalných látek. Jsou stálé vůči většině v průmyslu používaných médií. U WEICON LOCKU je vyloučeno ucpání důležitých spojů a blokování ventilů v oblasti hydrauliky a pneumatiky, (při použití konopné nebo teflonové pásky toto může nastat). Utěsněné spoje nemohou podléhat korozi ani zadření. Různé pevnosti anaerobu umožňují demontáž i po letech.

Více informací

745 Kč bez DPH

901 Kč s DPH

Parametry

Teplotní rozsah použití tmelů a lepideldo +150°C
Přemostění spáry max.0,3 mm
Ruční pevnost při pokojové teplotě15-30 min
Konečná pevnost při pokojové teplotě3-6 h
Barvazelená
Typ pevnostivysoká pevnost

Více informací

Vysoká pevnost, těžce demontovatelné.

WEICON LOCK trubkové a závitové těsnění zabraňuje úniku plynných a kapalných látek. Jsou stálé vůči většině v průmyslu používaných médií. U WEICON LOCKU je vyloučeno ucpání důležitých spojů a blokování ventilů v oblasti hydrauliky a pneumatiky, (při použití konopné nebo teflonové pásky toto může nastat). Utěsněné spoje nemohou podléhat korozi ani zadření. Různé pevnosti anaerobu umožňují demontáž i po letech.

Typy WEICON LOCK, které jsou použity jako lepící, těsnící látky v oboru plynných, kapalných látek a kyslíku, jsou používány dle registračních rozhodnutí a testovacích podkladů.

Ke stažení

8 dalších produktů ve stejné kategorii:

Související produkty