Výběr dle značky

Akce

Novinky

Prohlédnuté produkty

Lock SI 303-31

70109.152

WEICON

do 3 dní

Těsnění trubkových závitů pro potravinářský průmysl, např. V mlékárnách, na jatkách, při výrobě nápojů a potravin, v kuchyňských jídelnách a mnoho dalších.

Více informací

404 Kč bez DPH

489 Kč s DPH

Více informací

Nízká pevnost, trvale elastické těsnění trubkových a hrubých závitů pro plastové a kovové trubky, kde proudí studená nebo teplá voda. Je vhodný k použití jako tmel v citlivých oblastech, jako je potravinářský průmysl a oblast pitné vody.

WEICONLOCK SI 303-31 vytvrzující na bázi acetátu, 1-složková silikonová těsnicí hmota, má dobrou chemickou odolnost, např. proti zředěným kyselinám a louhům, vhodný pro plastové závity a kombinace plast / kov, vysoká pevnost v roztržení, velmi dobrá odolnost vůči vlivům počasí, stárnutí a odolnost proti UV záření


Těsnění je vhodné pro potravinářský průmysl, např. V mlékárnách, na jatkách, při výrobě nápojů a potravin, v kuchyňských jídelnách a mnoho dalších.

SI 303-31 může být použit jako těsnění v oblasti pitné vody mezi keramickými krytinami a jako těsnění plastových závitových spojů u plastových trubek, kde proudí studená a teplá voda.

Ke stažení

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

Související produkty