Výběr dle značky

Novinky

Prohlédnuté produkty

Šok na rez sprej

70102.013

WEICON

Šok na rez pomůže často v beznadějných případech, kdy přichází do úvahy jen mechanické rozrušení spoje ( rozbroušení, rozpálení ). Výrobek se nedá s běžnými uvolňovači rzi porovnat. 

Více informací

368 Kč bez DPH

Více informací

Šok na rez pomůže často v beznadějných případech, kdy přichází do úvahy jen mechanické rozrušení spoje ( rozbroušení, rozpálení ). Výrobek se nedá s běžnými uvolňovači rzi porovnat.

Jeho rychlé působení během několika sekund je dané dvěmi funkcemi:

  • speciální složení působící látky způsobí na korodovaném spoji ,, studený šok ". Následkem toho dochází ke smrštění základních materiálů a přípravek ,, šok na rez"  se dostane díky svým kapilárním účinkům do malých meziprostorových spojů. Tam v průběhu několika sekund uvolní krystaly rzi a odstraní tím pevné spojení mezi zkorodovanými vrstvami. Nechat působit 10-20 sekund. Po prvním použití vydrží účinky spreje cca 4 týdny.

 Oblasti použití:

  • opravy a údržba
  • pronikne rzí, olejem, zuhelnatělým olejem, zatvrdlým tukem, sazemi atd.
  • stavební a zemědělské stroje
  • lodní doprava, elektrárny, hutnictví
  • naftový průmysl

Vlastnosti:

Neobsahuje minerální oleje, silikony a tuky, proto pracuje beze zbytků a nezanechá žádné stopy. Ošetřená místa mohou být po několika minutách dále upravována. Šok na rez je nejedovatý a může být použit také v potravinářském průmyslu.

Ke stažení

8 dalších produktů ve stejné kategorii:

Související produkty