Weicon AT-44

Všestranný sprej s PTFE kombinuje několik vlastností v jednom produktu, jako korozní ochrana, čištění, odpuzení vody, mazání a konzervace.
Weicon AT-44
2 867 Kč 3 469 Kč s DPH
Do 3 dnů
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód70103.014VýrobceWEICON

Univerzální sprej s teflonem - AT 44 nabízí široké průmyslové i dílenské využití. Díky své speciální vlastnosti (velmi nízká hodnota součinitele tření v důsledku vysokého obsahu teflonu) a vynikající schopnosti zatékání je možno tento výrobek využít jak pro ochranu proti korozi, tak i pro čištění, odpuzování vody, mazání a konzervaci. Odolává veškerým povětrnostním vlivům a nalézá takto téměř neomezené využití v autoopravnách, v lodní dopravě, elektrotechnice, zemědělství, domácností a v dílnách kutilů.

Oblasti použití:

  • uvolňuje zapečené šroubové spoje, čepy, armatury a ventily, proniká rzí a rozpouští ji, odpuzuje vlhkost z elektrických kontaktů, zabraňuje povrchovým svodům a usnadňuje startování zvlhlých motorů
  • odstraňuje skřípání a vrzání závěsů, vodících dílů, ložisek a všech druhů kloubů a spojek
  • čistí znečištěné kovové povrchy a zanechává trvanlivý tenký film, který nemaže, nelepí a nepřitahuje prach
  • chrání a ošetřuje veškeré nástroje, stroje, přesné elektrické a mechanické přístroje a pomáhá je udržovat ve funkčním stavu.

 Vlastnosti:

Tento vysoce hodnotný produkt pro péči a ošetření je výsledkem nového technologického výzkumu a vývoje. Bezsilikonové organické látky ve speciálním složení s teflonem (PTFE) tvoří všestranné působení tohoto produktu. Vyznačuje se extrémně nízkým třením a vynikajícími vlastnostmi všude vniknout a je velkým přínosem.

VýrobceWEICON
Popis