WEICON AT 44 sprej s teflonem 400ml

Univerzální sprej s teflonem - AT 44 nabízí široké průmyslové i dílenské využití. Díky své speciální vlastnosti ( velmi nízká hodnota součinitele tření v důsledku vysokého obsahu teflonu ) a vynikající schopnosti zatékání je možno tento výrobek využít jak pro ochranu proti korozi, tak i pro čištění, odpuzování vody, mazání a konzervaci. Odolává veškerým povětrnostním vlivům a nalézá takto téměř neomezené využití v autoopravnách, v lodní dopravě, elektrotechnice, ze..
WEICON AT 44 sprej s teflonem 400ml
WEICON AT 44 sprej s teflonem 400ml
WEICON AT 44 sprej s teflonem 400ml
WEICON AT 44 sprej s teflonem 400ml
495 Kč 409 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
Kód70102.023PN11250400-66VýrobceWEICONEAN4024596062934

 

Univerzální sprej s teflonem - AT 44 nabízí široké průmyslové i dílenské využití. Díky své speciální vlastnosti ( velmi nízká hodnota součinitele tření v důsledku vysokého obsahu teflonu ) a vynikající schopnosti zatékání je možno tento výrobek využít jak pro ochranu proti korozi, tak i pro čištění, odpuzování vody, mazání a konzervaci. Odolává veškerým povětrnostním vlivům a nalézá takto téměř neomezené využití v autoopravnách, v lodní dopravě, elektrotechnice, zemědělství, domácností a v dílnách kutilů.

  

Oblasti použití: 

  •   uvolňuje zapečené šroubové spoje, čepy, armatury a ventily, proniká rzí a rozpouští ji,         odpuzuje vlhkost z elektrických kontaktů, zabraňuje povrchovým svodům a usnadňuje startování zvlhlých motorů
  •   odstraňuje skřípání a vrzání závěsů, vodících dílů, ložisek a všech druhů kloubů a spojek
  •   čistí znečištěné kovové povrchy a zanechává trvanlivý tenký film, který nemaže, nelepí a nepřitahuje prach
  •   chrání a ošetřuje veškeré nástroje, stroje, přesné elektrické a mechanické přístroje a pomáhá je udržovat ve funkčním stavu.

 

 Vlastnosti: 

Tento vysoce hodnotný produkt pro péči a ošetření je výsledkem nového technologického výzkumu a vývoje. Bezsilikonové organické látky ve speciálním složení s teflonem ( PTFE ) tvoří všestranné působení tohoto produktu. Vyznačuje se extrémně nízkým třením a vynikajícími vlastnostmi všude vniknout a je velkým přínosem.

VýrobceWEICON
Teplotní odolnostod -50°C do +210°C
PopisKe stažení