WEICON Čistič elektrokontaktů 400ml

Čistění a odmaštění elektrotechnických součástí.
WEICON Čistič elektrokontaktů 400ml
WEICON Čistič elektrokontaktů 400ml
WEICON Čistič elektrokontaktů 400ml
436 Kč 360 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
Kód70102.055PN11210400VýrobceWEICONEAN4024596028725

Použití:

Čistič elektrokontaktů se používá pro rychlé a účinné čistění a odmaštění znečistěných nebo zkorodovaných kontaktů.Tato speciální receptura s vysokou čistotou rozpouštědla odstraňuje zoxidované a sírou znečistěné vrstvy, zbytky spalování,stejně tak i pryskyřicí či sazemi znečistěné elektrotechnické nebo mechanické díly jako měřící přístroje, nářadí, váhy,vypínače, senzory atd. 

Čistič elektrokontaktů snižuje ztrátu a zvyšuje vodivost elektrického napětí. Nečistoty,které často způsobují bludný proud jsou tak odstraněny. 

Svým nízkým povrchovým třením a viskozitou penetruje Čistič elektro-kontaktů hluboko do nejjemnějších trhlin a kanálků kde účinně působí přímo v bodě znečistění. 

Vlastnosti:

Čistič elektrokontaktů je neutrální vůči kovům,plastům,elasto-merům,také lakům a nátěrům. Na citlivé povrchy je nutno otestovat  kompatibilitu.

Aplikace:

Čistění a odmaštění elektrotechnických a mechanických dílů jako např.:elektrické zařízení, měřící přístroje, váhy, nářadí, vypínače             senzory  a jiné. Také ideální pro veškeré elektrické spoje, kontakty, relé, přístrojové a rozvodové desky. 

VýrobceWEICON
PopisKe stažení