WEICON Ošetřující set na kolo, 13 produktů

Všestranný set pro kola poskytuje vše, co potřebujete k čištění, ochraně a mazání. Naše vysoce kvalitní a částečně biologicky odbouratelné speciální produkty jsou vhodné pro všechny typy kol: e-bike, horské kolo, Gravel kolo, závodní kolo, trekkingové kolo, městské kolo, holandské kolo, fitness kolo, skládací kolo a mnoho dalších
WEICON Ošetřující set na kolo, 13 produktů
Akce
Doporučujeme
WEICON Ošetřující set na kolo, 13 produktů
WEICON Ošetřující set na kolo, 13 produktů
WEICON Ošetřující set na kolo, 13 produktů
WEICON Ošetřující set na kolo, 13 produktů
WEICON Ošetřující set na kolo, 13 produktů
2 115 Kč 1 748 Kč bez DPH
Skladem do 3 dnů od objednání
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód70111.011PN70890001VýrobceWEICONEAN4024596078997

Všestranný set pro kola poskytuje vše, co potřebujete k čištění, ochraně a mazání. Naše vysoce kvalitní a částečně biologicky odbouratelné speciální produkty jsou vhodné pro všechny typy kol: e-bike, horské kolo, Gravel kolo, závodní kolo, trekkingové kolo, městské kolo, holandské kolo, fitness kolo, skládací kolo a mnoho dalších.

Speciální vysoce kvalitní výrobky prodlužují životnost Vašeho kola.

Čistič kol lze použít k základnímu čištění Vašeho kola.

Výkonný čistič odstraňuje i odolné nečistoty z řídítek, převodů, rámu, ráfků, výpletu, pedálů, sedla nebo nosiče. Snadno rozpouští olej, zaschlé bahno, prach, mastnotu a pryskyřici.

Multipěna -ekologicky neutrální a výkonný pěnový čistič umožňuje jemné čištění.Multipěna odstraňuje zbytky hmyzu, šmouhy a nečistoty z karbonových, plastových, kovových nebo textilních povrchů. Nejen pro přední nebo zadní světla, sedlo, blatníky je Multipěna perfektní volbou. Může být také použita k čištění příslušenství, jako je cyklistická helma, dětská sedačka, sedlová taška nebo přívěs na kolo. Jemně odstraňuje skvrny z textilií. Pěna je zcela biologicky odbouratelná.

Čistič pohonu jízdních kol udržuje hladký chod řetězu.Sprej zajišťuje základní mazání zadního měniče, řetězu a řetězového kola. Čistič pohonu jízdních kol odstraňuje nečistoty z řetězů kol, řetězových kroužků, řetězových kol, přehazovačky nebo ráfků. Odstraňuje uniklý tuk z ložisek, je bez kyselin a nenapadá ošetřené povrchy. Díky odpařování bez zbytků lze prostředek Čistič pohonu jízdních kol použít také k odstranění nečistot z brzd a brzdových ploch.

Ošetřující sprej s PTFE dá Vašemu kolu nový lesk.Sprej kombinuje ochranu proti korozi, mazivo a kontaktní sprej v jednom produktu. Díky speciálnímu složení s PTFE jemně udržuje všechny povrchy kola (např. rám, výplet, blatníky). Sprej je vhodný také k mazání mechanických součástí nebo k udržování elektrických kontaktů. Nicméně: sprej nesmí přijít do styku s brzdovými kotouči, obložením nebo s pneumatikami.

Vysoce výkonný olej na řetěz zajišťuje extrémně hladký chod.Díky oleji na řetěz běží řetěz, kolečka, kazeta nebo zadní přehazovačka stejně hladce jako první den. Poskytuje vodoodpudivou ochrannou vrstvu.

WEICONLOCK AN 302-43 zajistí všechny šrouby na Vašem kole.Po vyčištění a údržbě lze všechny šroubové spoje na kole zajistit pomocí WEICONLOCKu AN 302-43. Zajištění i při silných vibracích - ať už na dlažebních kostkách nebo při jízdě z kopce.

Anti-Seize High-Tech maže a chrání všechny šroubové spoje na Vašem kole.Montážní pasta Anti-Seize High-Tech poskytuje ideální ochranu proti korozi a zabraňuje zakousnutí šroubů. Jakmile je aplikována na pedály a rychloupínáky, lze je kdykoli rychle a snadno rozebrat.

Užitečné příslušenstvíSet obsahuje také užitečné příslušenství, jako jsou rukavice chránící vaši pokožku, nebo kartáč na ozubené kolo, houbu a hadřík z mikrovlákna pro důkladné čištění. Rozprašovač pomáhá aplikovat Čistič kol. Montpáka pro údržbu a opravy se vejde do každé sedlové brašny.

Malý tip: K čištění doporučujeme používat vlažnou vodu.

 

Sada obsahuje:

70111.013          Čistič kol, koncentrát, 500 ml

70111.014          Multipěna silný pěnový čistič 400 ml

70111.015          Čistič pohonu jízdních kol 500 ml

70111.016          Ošetřující sprej PTFE  500 ml

70111.017          Olej na řetěz kola 30 ml

70111.018          Kartáč na ozubené kolo

70111.019          Montpáka na pláště

70107.049          ASW 005 T   5g

70111.020          AN 302-43   3 ml

70111.022          Hadřík z mikrovlákna

70111.023          Mycí houba

                              Jednorázové rukavice

                              Rozprašovač - pomáhá aplikovat Čistič kol

                              Kbelík- pro mytí, přepravu

 

VýrobceWEICON
PopisKe stažení