WEICON Pněnový čitič s NSF 400 ml

WEICON Pěnový čistič je univerzálně použitelný a je vhodný pro čištění a odmašťování voděodolných povrchů a pro odstranění znečištění na plastových, skleněných a textilních površích. Díky registraci NSF A1 je Pěnový čistič vhodný pro použití v citlivých oblastech, jako je potravinářský a nápojový průmysl i ve farmaceutickém a kosmetickém průmyslu.
WEICON Pněnový čitič s NSF 400 ml
236 Kč 286 Kč s DPH
Skladem
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:zítra
Kód70102.081VýrobceWEICON

WEICON Pěnový čistič je univerzálně použitelný a je vhodný pro čištění a odmašťování voděodolných povrchů a pro odstranění znečištění na plastových, skleněných a textilních površích. Díky registraci NSF A1 je Pěnový čistič vhodný pro použití v citlivých oblastech, jako je potravinářský a nápojový průmysl i vefarmaceutickém a kosmetickém průmyslu.

Sprej je vhodný na čištění dopravních pásů, které jsou v kontaktu s potravinami, například ve výrobních linkách nebo v maloobchodních prodejnách. Odstraňuje znečištění na skříních strojů, čistí váhy, ploché obrazovky, dotykové obrazovky, navigační systémy a mnoho dalších. Pěnový čistič odstraňuje mnoho různých nečistot, jako jsou oleje a tuky, otisky prstů, saze, nikotin, prach i zbytky hmyzu. Může být použit tam, kde nejsou povoleny kyselé nebo zásadité čistící prostředky.

VýrobceWEICON
Popis