Weicon Rychločistič NSF 500ml

čistič a odmašťovač pro potravinářský sektor NSF A1
Weicon Rychločistič  NSF 500ml
Doporučujeme
Weicon Rychločistič  NSF 500ml
Weicon Rychločistič  NSF 500ml
A_Rychločistič NSF   500 ml
A_Rychločistič NSF   500 ml_1
A_Rychločistič NSF   500 ml_2
296 Kč 245 Kč bez DPH
Skladem
Kód70102.068PN11212500-66VýrobceWEICONEAN4024596075149

pH-neutralní a materiálově kompatibilní | může být použit na rozdílných materiálech jako jsou kovy, skla, keramika, většině gum a plastech | může přispět ke zlepšení bezpečnosti práce a ochrany zdraví

Rychločistič má NSF certifikát pro potravinářskou oblast, může být použit jako čistící a odmašťovací prostředek pro odstraňování znečištění způsobeným údržbou a pro odstranění lepidel v potravinářském a nápojovém průmyslu a ve farmaceutickém a chemickém průmyslu. Rychločistič se používá k čištění a odmašťování povrchů, které jsou lepené nebo utěsněné WEICON lepidly a tmely nebo jež by měly být povrstveny WEICON kovy ve spreji. Rychločistič je pH -neutrální, materiálově kompatibilní a může být použit na rozdílných materiálech jako jsou kovy, skla, keramika, většině gum a plastech. Vzhledem ke svému speciálnímu složení a následné registraci NSF může Rychločistič přispět ke zlepšení bezpečnosti a ochraně zdraví.

VýrobceWEICON
NSF produktANO
PopisKe stažení
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení