WEICON Šok na rez sprej 400ml

Šok na rez pomůže často v beznadějných případech, kdy přichází do úvahy jen mechanické rozrušení spoje ( rozbroušení, rozpálení ). Výrobek se nedá s běžnými uvolňovači rzi porovnat. 
WEICON Šok na rez sprej 400ml
WEICON Šok na rez sprej 400ml
WEICON Šok na rez sprej 400ml
WEICON Šok na rez sprej 400ml
515 Kč 426 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
Kód70102.013PN11151400VýrobceWEICONEAN4024596000516

Šok na rez pomůže často v beznadějných případech, kdy přichází do úvahy jen mechanické rozrušení spoje ( rozbroušení, rozpálení ). Výrobek se nedá s běžnými uvolňovači rzi porovnat.

Jeho rychlé působení během několika sekund je dané dvěmi funkcemi:

  • speciální složení působící látky způsobí na korodovaném spoji ,, studený šok ". Následkem toho dochází ke smrštění základních materiálů a přípravek ,, šok na rez"  se dostane díky svým kapilárním účinkům do malých meziprostorových spojů. Tam v průběhu několika sekund uvolní krystaly rzi a odstraní tím pevné spojení mezi zkorodovanými vrstvami. Nechat působit 10-20 sekund. Po prvním použití vydrží účinky spreje cca 4 týdny.

 Oblasti použití:

  • opravy a údržba
  • pronikne rzí, olejem, zuhelnatělým olejem, zatvrdlým tukem, sazemi atd.
  • stavební a zemědělské stroje
  • lodní doprava, elektrárny, hutnictví
  • naftový průmysl

Vlastnosti:

Neobsahuje minerální oleje, silikony a tuky, proto pracuje beze zbytků a nezanechá žádné stopy. Ošetřená místa mohou být po několika minutách dále upravována. Šok na rez je nejedovatý a může být použit také v potravinářském průmyslu.

VýrobceWEICON
PopisKe stažení