WEICON Lock SI 303-31

Těsnění trubkových závitů pro potravinářský průmysl, např. V mlékárnách, na jatkách, při výrobě nápojů a potravin, v kuchyňských jídelnách a mnoho dalších.
WEICON Lock SI 303-31
WEICON Lock SI 303-31
WEICON Lock SI 303-31
WEICON Lock SI 303-31
404 Kč 489 Kč s DPH
Do 3 dnů
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód70109.152VýrobceWEICON

Nízká pevnost, trvale elastické těsnění trubkových a hrubých závitů pro plastové a kovové trubky, kde proudí studená nebo teplá voda. Je vhodný k použití jako tmel v citlivých oblastech, jako je potravinářský průmysl a oblast pitné vody.

WEICONLOCK SI 303-31 vytvrzující na bázi acetátu, 1-složková silikonová těsnicí hmota, má dobrou chemickou odolnost, např. proti zředěným kyselinám a louhům, vhodný pro plastové závity a kombinace plast / kov, vysoká pevnost v roztržení, velmi dobrá odolnost vůči vlivům počasí, stárnutí a odolnost proti UV záření


Těsnění je vhodné pro potravinářský průmysl, např. V mlékárnách, na jatkách, při výrobě nápojů a potravin, v kuchyňských jídelnách a mnoho dalších.

SI 303-31 může být použit jako těsnění v oblasti pitné vody mezi keramickými krytinami a jako těsnění plastových závitových spojů u plastových trubek, kde proudí studená a teplá voda.

VýrobceWEICON
Popis